NZXT BLD PC - Garantieclaim en RMA FAQ

Hebt u meer vragen? Een aanvraag indienen

Wat is een RMA?

Een Return Merchandise Authorization of RMAis een bijgehouden serienummer dat wordt verstrekt bij het retourneren van een product voor reparatie, terugbetaling of vervanging. Hiermee kan ons team uw retour eenvoudig volgen in ons systeem zodra het in ons magazijn is ontvangen.Een RMA isvereist voordat u uw pc of component naar ons team stuurt.Alle pc's of componenten die zonder voorafgaande RMA worden verzonden, kunnen door ons RMA-team worden afgewezen en geretourneerd of weggegooid.

Hoe krijg ik een RMA voor mijn NZXT Gaming PC?

Hoewel we in onze gaming-pc's alleen geteste componenten van bekende merken gebruiken, kan het voorkomen dat een component om verschillende redenen defect raakt, van een ontwerpfout tot een defect in de montage.In deze gevallen hebben alle NZXT-gaming-pc's een beperkte garantie die beschermt tegen problemen veroorzaakt door defecte producten of fouten bij de montage door ons team.

Als u een RMA voor uw BLD-gaming-pc wilt aanvragen, kunt u op een van de volgende manieren contact opnemen met onsKlantenondersteuningsteam:

 • Dien een ticket in via onsKlantenserviceportaal
 • Neem contact op via onze livechat in de rechterbenedenhoek van onzewebsite
 • Bel ons tijdens onze normale kantooruren op het telefoonnummer dat vermeld staat op onzeondersteuningspagina voor uw regio.

Wanneer u contact met ons opneemt, zorg er dan voor dat u zoveel mogelijk details over uw probleem vermeldt, inclusief maar niet beperkt tot:

 • Uw NZXT BLD-bestellingsnummer of het e-mailadres dat is gebruikt om de bestelling te plaatsen
 • Een volledige beschrijving van het probleem
  • Vertoont uw pc tekenen van stroom, zoals lampen of draaiende ventilatoren?
  • Krijgt u een display op uw monitor?
  • Hoe lang speelt dit probleem al?
 • Eventuele probleemoplossing die u tot nu toe heeft voltooid

Afhankelijk van de verstrekte informatie kunnen we het probleem mogelijk oplossen zonder dat we verder moeten gaan met een RMA via enkele basisstappen voor probleemoplossing.Als onze agenten vaststellen dat uw systeem direct onderhoud nodig heeft, geven wij u een RMA-nummer en instructies om uw pc naar ons servicemagazijn te sturen.Als u weigert de probleemoplossing uit te voeren, kan dit tot gevolg hebben dat uw RMA-aanvraag wordt afgewezen.

In sommige gevallen kunnen onze agenten vaststellen dat het probleem kan worden opgelost door een van de systeemcomponenten te vervangen en kunnen zij een RMA van één onderdeel aanbieden als alternatief voor het opsturen van uw volledige pc naar ons servicemagazijn.Deze optie is meestal sneller en veiliger voor de pc, maar is beperkt afhankelijk van het onderdeel dat de fout veroorzaakt.

Componenten die niet in aanmerking komen voor vervanging van één onderdeel omvatten, maar zijn niet beperkt tot:

 • Voedingen
 • Moederborden
 • CPU's
 • Kastchassis

In het geval dat een probleem mogelijk een van deze componenten betreft, of blijkt te worden veroorzaakt door meerdere componenten, zullen wij verzoeken dat het hele systeem wordt opgestuurd voor testen en repareren.

Wat moet ik met mijn BLD-pc opsturen voor garantieservice?

Wanneer u uw NZXT BLD-pc opstuurt, moet u uw pc veilig verpakken met behulp van het originele verpakkingsmateriaal dat bij uw pc is geleverd, of u moet een vervangende verpakkingskit aanschaffen via onze website.Hoewel u de verpakkingskit en onze handleidingen kunt gebruiken om uw eigen materialen lokaal te verkrijgen, is hetten zeerste aanbevolen om een door de NZXT geleverde verpakkingskit te gebruiken voor het verzenden naar uw pc.Als u een vervangende verpakkingskit nodig heeft, neem dan contact op met onsKlantenondersteuningsteam, dat u een link zal geven waarmee u een vervangende kit kunt kopen.

Voor meer informatie over het verpakken van uw NZXT BLD PC, zie onze verpakkingsgids hieronder:

NZXT-ondersteuning - Hoe u uw BLD-pc kunt verpakken voor RMA-service[

Als uw pc tijdens het transport beschadigd raakt als gevolg van onjuiste verpakking, kan uw systeem worden afgewezen of weggegooid, naar goeddunken van ons RMA-team.NZXT is niet verantwoordelijk voor verlies of schade veroorzaakt door onjuiste verpakking van systemen die zijn verzonden voor garantieservice.

Wat valt er onder de NZXT BLD PC-garantie?

De NZXT BLD PC-garantie dekt alle problemen met defecten aan componenten of arbeid binnen de garantieperiode.Dit geldt ook voor defecten aan componenten als gevolg van defecten, zoals fouten in de productie of montage, waardoor de pc niet goed presteert of niet functioneert.

De NZXT BLD PC-garantie dektniet ongelukken, misbruik, problemen veroorzaakt door externe elektrische stroom (dwz stroompieken), natuurrampen of problemen veroorzaakt door gebruik dat niet in overeenstemming is met de systeeminstructies (dat wil zeggen muntmijnbouw) of het niet uitvoeren van standaard preventief onderhoud.Voorbeelden van zaken die niet gedekt zijn, zijn onder meer, maar zijn niet beperkt tot:

 • Natuurrampen zoals overstromingen, blikseminslag of brand
 • Vloeistof beschadigd veroorzaakt door morsen of externe bronnen
 • Schade veroorzaakt door het systeem te schoppen, te laten vallen of te gooien
 • Schade veroorzaakt door elektrische interferentie van buitenaf, zoals stroompieken

Uw garantie vervalt als het servicelabel of het serienummerlabel beschadigd is, ontbreekt of gewijzigd is.Als u het Systeem op enigerlei wijze upgradet of wijzigt nadat het aan u is geleverd (dwz de GPU, CPU of voeding vervangt), vervalt deze garantie onmiddellijk.

Hoe lang is de NZXT BLD pc-garantie?

De duur van de garantie op uw BLD PC kan variëren, afhankelijk van uw regio en het type systeem dat u heeft aangeschaft.Voor meer informatie raadpleegt u de pagina BLD-garantie-informatie voor uw regio.

Alle NZXT BLD-pc's die rechtstreeks via NZXT.com in Noord-Amerika worden verkocht, hebben een beperkte garantie van 2 jaar.

Mijn NZXT BLD PC heeft geen garantie meer. Kan ik deze nog steeds opsturen voor service?

Op dit moment biedt NZXT geen ondersteuning buiten de garantie voor NZXT BLD-pc's, maar we kunnen wel technisch ondersteuningsadvies en probleemoplossing bieden om problemen te isoleren, zelfs nadat uw garantie is verlopen.Voor technische ondersteuning kunt u contact opnemen met ons] Klantenservice team.

Kan ik NZXT betalen om mijn pc te upgraden terwijl deze onder de garantie valt?

Op dit moment biedt NZXT geen upgradeservice aan en verwerkt geen verzoeken voor onderdeelupgrades terwijl een pc in aanmerking komt voor garantieservice.

Wat gebeurt er als NZXT niet hetzelfde onderdeel beschikbaar heeft voor vervanging?

In het geval dat ons team een onderdeel van uw pc moet vervangen en het origineel niet langer beschikbaar is vanwege voorraadproblemen of omdat het originele onderdeel niet meer leverbaar is, zal ons team het defecte onderdeel vervangen door het best presterende onderdeel dat we beschikbaar hebben.Voor alle vervangingen zal NZXT ernaar streven om een vervanging te bieden metgelijke of betere prestatiesdan het originele onderdeel.Bij bepaalde vervangingen, zoals geüpgradede grafische kaarten, moeten mogelijk ook andere componenten worden vervangen.

Hoeveel kost het voor NZXT om mijn pc te repareren?

Alle systemen die voor reparatie onder garantie worden verzonden, vallen kosteloos onder de NZXT BLD-garantie.Houd er echter rekening mee dat in het geval dat uw pc tijdens het transport beschadigd raakt als gevolg van onjuiste verpakking of als ons team bewijs vindt van schade die niet onder de garantie valt, u mogelijk de volledige kosten in rekening wordt gebracht voor eventuele vervangende onderdelen die nodig zijn voor onderhoud en reparatie. uw pc, evenals reparatiekosten.

Hoe lang duurt het voordat NZXT mijn RMA voltooit?

Zodra een systeem of onderdeel in ons magazijn is ontvangen, streeft ons team ernaar om het systeem binnen 3-5 werkdagen te laten repareren of vervangen.In sommige gevallen kunnen er vertragingen optreden bij ons RMA-team als gevolg van lokale feestdagen of andere factoren buiten onze controle.Voor een actuele schatting van onze RMA-tijd kunt u contact opnemen met onsKlantenservice team.

Heeft u vragen die niet in deze handleiding worden behandeld of heeft u meer hulp nodig?Neem gerust contact op met onsKlantenservice team en een van onze vriendelijke ondersteuningsagenten zal er zijn om u te helpen.

Wil je op de hoogte blijven van alles wat met NZXT te maken heeft? Ga je gang en sluit je aan bij deofficiële NZXT Community Discord om op de hoogte te blijven van onze nieuwste producten, aankomende verkopen en deel te nemen aan discussies over alles, van pc-hardware tot gaming.

U kunt ons ook volgen via de volgende links:

@NZXT op Twitter@NZXT op Instagram@NZXT op TikTok

Artikelen in deze sectie

Was dit artikel nuttig?
Aantal gebruikers dat dit nuttig vond: 3 van 7
Delen

Opmerkingen

0 opmerkingen

U moet u aanmelden om een opmerking te plaatsen.