Hoe retourneer ik mijn NZXT Gaming PC voor reparatie of terugbetaling?

Hebt u meer vragen? Een aanvraag indienen

Hoewel we alleen zeer goed geteste componenten van bekende merken gebruiken bij het bouwen van je NZXT Gaming PC, begrijpen we ook dat er soms componenten stuk gaan of dat een PC misschien niet de beste pasvorm heeft. Als je in een situatie komt waarin een retourzending naar ons magazijn nodig is, zijn we er om je te helpen.

Voor het retourneren van producten is een Return Merchandise Authorization of RMA nodig. Retourzendingen zonder RMA worden geweigerd en kunnen op jouw kosten worden verwijderd of naar je worden teruggestuurd.

Hoe vraag ik een RMA aan voor mijn Gaming PC?

Voor het aanvragen van een RMA kun je contact opnemen met ons Customer Support team via een van de volgende opties:

  • Dien een ticket in via ons Klantenondersteuningsportaal met behulp van de koppeling Een verzoek indienen boven aan de pagina. We reageren zo snel mogelijk, meestal binnen 1 werkdag.
  • Chat met ons online op NZXT.com via de chatlink onderaan de pagina tijdens onze normale kantooruren.
  • Bel ons op 1-800-228-9395 tijdens onze normale kantooruren.

Voordat je een RMA afgeeft, zal ons team je eerst helpen met het oplossen van problemen om te zien of het probleem op afstand kan worden opgelost. Als ons team bepaalt dat je pc moet worden opgestuurd voor reparatie, krijg je van ons per e-mail een RMA-nummer en retourinstructies.

In sommige gevallen kan ons team het probleem isoleren tot één onderdeel en een RMA voor één onderdeel aanbieden als reparatieoptie.Let op: kan geen RMA voor afzonderlijke onderdelen aanbieden voor de hieronder genoemde kritieke systeemonderdelen:

  • Moederborden
  • CPU's
  • Voedingen
  • Behuizing Chassis

Als het probleem niet op afstand kan worden gediagnosticeerd, als er onderhoud aan een belangrijk onderdeel nodig is, als er meerdere onderdelen bij betrokken zijn of als wordt vastgesteld dat het probleem te ingewikkeld is, dan zal ons team eisen dat de pc in zijn geheel wordt opgestuurd om te testen en te repareren. Bij het verzenden van je Gaming PC voor reparaties wordt aanbevolen om de originele doos en verpakkingsmaterialen te gebruiken waarmee de PC werd verzonden om ervoor te zorgen dat het systeem niet beschadigd raakt tijdens het vervoer.Systemen die beschadigd zijn door onjuiste verpakking worden geweigerd en kunnen op jouw kosten worden weggegooid of geretourneerd.

Kijk voor instructies voor het inpakken in de onderstaande handleiding:

NZXT Ondersteuning - Hoe je je Gaming PC inpakt voor RMA Service

 

Ik heb mijn originele verpakkingsmateriaal niet meer, levert NZXT vervangende verpakking?

Als je het originele verpakkingsmateriaal niet meer hebt, neem dan contact op met ons Customer Support team voor verdere hulp. Ons team zal je een winkellink geven om een vervangende pakkingset te kopen.

Hoe lang heb ik de tijd om geld terug te vragen voor mijn gaming-pc?

Alle verzoeken om terugbetaling moeten worden gedaan binnen 14 kalenderdagen nadat de pc is geleverd. Aanvragen voor restitutie na deze datum worden afgewezen.Als je een gaming-pc koopt als cadeau, is het aanbevolen om de pc uit de doos te halen en de computer in te stellen om te controleren of hij goed werkt.

Ik val buiten de terugbetaaltijd, welke opties heb ik?

Als je buiten de retourneringstermijn valt voor je NZXT Gaming PC, kun je nog steeds onder de garantie vallen. Alle NZXT Gaming PC's hebben een beperkte garantie die defecten aan onderdelen dekt.

Kan ik mijn Gaming PC naar een reparatiewerkplaats van derden brengen?

Voor alle NZXT Gaming PC's die onder onze beperkte garantie vallen, raden we je aan contact met ons op te nemen voor probleemoplossing, testen en reparaties.NZXT biedt geen vergoeding voor diensten die worden aangeboden door reparateurs van derden.

Als je pc naar een externe technicus wordt gebracht, geef dan geen toestemming voor het vervangen of repareren van onderdelen. Onderdelen die door een externe technicus worden vervangen, vallen niet onder de garantie.

Heb je vragen die niet in deze gids worden behandeld of heb je meer hulp nodig?Neem gerust contact op met ons klantenserviceteam en een van onze vriendelijke supportmedewerkers staat klaar om je te helpen.

Wil je op de hoogte blijven van alles wat NZXT doet? Word lid van de Official NZXT Community Discord om op de hoogte te blijven van onze nieuwste producten, aankomende verkopen en om deel te nemen aan discussies over alles van pc-hardware tot gaming.

Je kunt ons ook volgen via de volgende links:

@NZXT op Twitter
@NZXT op Instagram
@NZXT op TikTok

Artikelen in deze sectie

Was dit artikel nuttig?
Aantal gebruikers dat dit nuttig vond: 7 van 11
Delen

Opmerkingen

0 opmerkingen

Artikel is gesloten voor opmerkingen.